blog-background.png

Landis+Gyr slaví 120. výročí existence

19. července 2016 9:39:35 SELČ

xxx.jpg

Letos v létě oslaví společnost Landis+Gyr 120. výročí své existence – výjimečný milník, kterého dosáhne jen málo organizací.

Vše začalo v roce 1896 ve švýcarském městě Zug jako malý rodinný podnik. Společně s rozšířením elektrifikace domácností na konci 19. století vznikaly obchodní příležitosti a průkopníci Richard Theiler a Adelrich Gyr-Wickart poznali, že dodávanou energii je třeba také vyúčtovat. Založili proto v Zugu společný podnik „Electrotechnisches Institut Theiler & Co“.

V průběhu let společnost Landis+Gyr vyrostla, stala se přední celosvětovou společností v oblasti měření a nabízí kompletní portfolio elektroměrů a integrovaných řešení v oboru měření elektrické energie, plynu, tepla a vody pro energetické společnosti. Naše současná nabídka se rozšířila i na technologie smart grid a inteligentní distribuci. Od výroby energie, přes její distribuci až po spotřebu poskytujeme nástroje pro řešení současných i budoucích požadavků a realizujeme náš cíl využívat energii lépe.

Jako přední dodavatel průmyslových technologií může být společnost Landis+Gyr hrdá na svou celosvětově nejširší základnu nainstalovaných elektroměrů s více než 300 miliony zařízení, instalaci více než 25 milionů inteligentních měřidel a služby správy pro 14 milionů odběrných míst.

Společnost Landis+Gyr také klade důraz na inovace a investuje proto každý rok více než 115 milionů dolarů do výzkumu a vývoje a provozuje 16 výzkumných laboratoří a celosvětových center kompetence, ve kterých na vývoji nových technologií pracuje 920 inženýrů a vědců.

Závazek služby zákazníkům byl vždy nejvyšší prioritou skupiny. Díky komplexnímu portfoliu a rozsáhlým zkušenostem poskytuje naše organizace špičkové služby celosvětové zákaznické základně, do které patří přední národní a nadnárodní energetické společnosti v Evropě a Severní Americe a privátní i státní energetické společnosti v Austrálii, Číně, Indii, Brazílii a téměř všechny významné energetické trhy.

Přečtěte si více o historii společnosti Landis+Gyr zde.120letkolo.jpg

Spojte se s námi

Recent Articles

Popular Articles