blog-background-1920px

Landis+Gyr zavádí inteligentní elektroměry v Portugalsku

18. září 2017 8:24:44 SELČ

Landis+Gyr, přední globální dodavatel řešení energetického managementu a smart grid, pracuje v průběhu let 2017-2018 v partnerství se společností Siemens pro EDP (Energias de Portugal) na zavádění inteligentních elektroměrů.

Inteligentní elektroměry PRIME společnosti Landis+Gyr byly vybrány společností EDP pro pokračování implementace jejich projektu InovGrid. EDP je největší výrobce, distributor a dodavatel elektřiny v Portugalsku a také je to významný dodavatel elektrické energie ve Španělsku. InovGrid je zastřešující projekt EDP pro smart grids. Je to inovativní projekt navržený pro dodávky informačního a inteligentního vybavení do elektrické sítě, který propaguje aktivní účast odběratelů. Obsahuje také integraci distribuované výroby a elektromobily, automatizovaný managemenent sítě, zvýšenou kvalitu služeb, snížené provozní náklady, propagaci energetické efektivity a udržitelnosti životního prostředí, a také pomáhá snižovat závislost národní energetiky.

Projekt probíhá ve spolupráci se společností Siemens, obchodním partnerem Landis+Gyr v Portugalsku. Landis+Gyr bude hlavním dodavatelem v další fázi zavádění InovGrid v roce 2017 a 2018. EDP bude pro svůj rollout používat komunikaci PLC (Power Line Communication) OFDM (Orthogonal Frequency Division Multiplexing) PRIME (PoweRline Intelligent Metering Evolution), která byla již pro svůj vynikající výkon a vysoce výkonnostní technologii uplatněna i ve Španělsku. Landis+Gyr využije svých zkušeností a úspěchů na španělském trhu k podpoře požadavků EDP a bude s nimi pracovat, aby poskytl kvalitní dodávku nejlepších produktů své třídy.

“Landis+Gyr je potěšen, že může dále podporovat rozvoj inteligentního měření v Portugalsku. Jsme zavázáni pracovat s našimi zákazníky a partnery, abychom dodali řešení, které přispěje k budoucímu rozvoji smart grid a smart komunit.”

Oliver Iltisberger, EMEA Landis+Gyr Executive President. 

“Landis+Gyr je velmi vděčný a hrdý na výsledky našeho strategického projektu v Portugalsku a na podporu zavádění inteligentního měření na Pyrenejském poloostrově. Siemens byl v celém procesu důležitým partnerem a zhodnotil naše provozy v Portugalsku. V neposlední řadě je nutno připomenout, že Landis+Gyr opět posunul dál nejnovější technologie, jako je PLC OFDM PRIME, aby ochránil investice našich zákazníků prostřednictvím vynikající kvality a vysoce výkonných produktů a zajistil budoucí potřeby smart grid,” dodal Javier Jiménez, Landis+Gyr CEO Španělsko & Portugalsko.

Jako přední hráč v průmyslu řídí Landis+Gyr vývoj smart meteringu a smart grid poskytováním nových řešení energetického managementu zahrnujících analýzy, aplikace, služby a expertízy, čímž přináší zákazníkům významný pokrok v řízení, větší efektivitu, lepší náhledy a vědomější využívání zdrojů. 

Spojte se s námi

Posts by Topic

see all

Recent Articles

Popular Articles