Efektivita pro AMI s NB-IoT a SaaS: učíme se od průkopníků inteligentního měření

Společnost Landis+Gyr dodá komplexní (end-to-end) řešení pro inteligentní měření společnosti Olofström Kraft ve Švédsku. Technologie druhé generace využívá pro komunikaci technologie NB-IoT a je poskytována v rámci našeho modelu softwaru jako služby (SaaS).

Přečíst článek

E360: důkladně promyšlená bezpečnost

Vzrůstající objemy dat, propojení infrastruktury energetických společností, přísnější předpisy a všeobecné povědomí o otázkách bezpečnosti a ochrany soukromí, to vše zvyšuje tlak i na zabezpečení inteligentního měření. Měřič E360 je naší odpovědí na nejpřísnější bezpečnostní požadavky.

Přečíst článek

E360 zavádí nový přístup k AMI komunikaci

Při volbě řešení pro inteligentní měření je rozhodujícím hlediskem komunikační technologie. Jaká jsou ve vašem konkrétním případě pro a proti u technologií RF Mesh, PLC nebo point-to-point? Měli bychom v měřiči zvolit integrovanou nebo modulární technologii? Až dosud si energetické společnosti musely volit a podřídit se tak jedné z uvedených alternativ. S uvedením měřiče E360 na trh mění Landis+Gyr pravidla hry.

Přečíst článek

E570: Vysvětlení k našemu novému inteligentnímu komerčnímu elektroměru ve dvou minutách

Nový elektroměr E570 je navržen pro použití v komerčním sektoru a rezidenčním sektoru s velkou spotřebou v oblasti nízkého a středního napětí. A představuje naši odpověď na nové požadavky pro inteligentní měření a komunikaci.

Přečíst článek

Landis+Gyr posiluje komunikační portfolio pro průmyslová, komerční, a síťová zařízení

Komunikační portfolio Landis+Gyr pro průmyslové, komerční a síťové měřiče (ICG) bylo koncem roku 2018 dále rozšířeno, když společnost uvedla na trh dva nové komunikační moduly. Díky tomuto rozšíření mohou zákazníci v oblasti energetických společností snadno upgradovat své stávající portfolio měřičů na komunikaci prostřednictvím LTE nebo nejnovějších ethernetových technologií.

Přečíst článek

Vždy dva kroky napřed: nový měřič řady E570

Při uvedení komerčního měřiče řady E570 na trh Landis+Gyr už plánuje budoucnost.

Přečíst článek