Blog Landis+Gyr

  Zamyšlení nad 125 lety vynikajícího podnikání

  Tvrzení, že společnost, která existuje 125 let, je unikátní, je zdrženlivé vyjádření. Například ve Spojených státech má jen asi 0,5 % společností předpoklady k tomu, aby vydržely 100 let. Proto jsme rádi, že můžeme s hrdostí vzpomenout na to, že v červenci, před 125 lety, byl založen Elektrotechnický institut Theiler & Co., který položil základy pro úspěšnou budoucnost společnosti Landis+Gyr. Od výroby prvních elektroměrů v době, kdy byla elektřina v počátcích, až po události, které ovlivnily fungování společnosti, se společnost Landis+Gyr neustále vyvíjela tak, aby uspokojovala měnící se potřeby svých zákazníků.

  Přečíst článek

  Firemní společenská odpovědnost – optimističtější budoucnost pro všechny

  Technologie smart meteringu už ze své základní podstaty přispívá k udržitelnější budoucnosti. Umožňuje energetickým společnostem a zákazníkům přijímat informovaná rozhodnutí o používání energie, zvyšovat efektivitu jejího využívání a odpovědně přistupovat ke zdrojům. Systémy smart meteringu jsou základní součástí celosvětového úsilí o modernizaci systémů distribuce elektrické energie a zvládnutí přechodu na stále více decentralizovanou architekturu rozvodné sítě. Vytvářejí základy pro inovativní řešení v oblasti energetiky a razí cestu k udržitelné energetické budoucnosti.

  Přečíst článek

  Landis+Gyr slaví 120. výročí existence

  Letos v létě oslaví společnost Landis+Gyr 120. výročí své existence – výjimečný milník, kterého dosáhne jen málo organizací.

  Přečíst článek

  Historie Landis+Gyr hledáčkem fotoaparátu

  Více než století pomáhá Landis+Gyr energetickým společnostem hospodařit lépe s energií. Historie společnosti byla tématem výstavy fotografií, která se konala koncem minulého roku pod názvem ‘Průmysl v obrazech’. Výstavu organizovala Švýcarská univerzita ETH Zürich, s využitím archivu moderní historie. Výstava proběhla ve spolupráci se spolkem Verein Industriepfad Lorze a společností Landis+Gyr v roli jednoho ze sponzorů. Návštěvníci výstavy, která byla příhodně umístěna do bývalé dílny ve staré továrně v Hofstrasse (Shedhalle Zug, Švýcarsko), mohli vidět sbírku fotografií s více než 300 000 objekty. Fotografie zachycují především továrnu, zaměstnance, vybavení, výrobu a každodenní pracovní život v Landis+Gyr v létech 1896 až 1996. Společně s výstavou fotografií umožnila univerzita ETH Zürich bádání v archivu moderní historie a ve firemním archivu Landis+Gyr, aby byla veřejnost seznámena v různých aspektech s bohatou historií společnosti.

  Jste součástí historie Landis+Gyr? Zanechte nám tu, prosím, své komentáře!

  Přečíst článek

  Články podle tématu

  Vidět vše