blog-background-1920px

E360 je inteligentní měřič pro domácnosti pro dnešní a zítřejší svět ve znamení IoT

23. června 2020 12:12:30 SELČ

E360_TopÚdaje získávané z inteligentního měření otevírají energetickým společnostem celý svět nových příležitostí. Je samozřejmostí, že potřebujete údaje pro fakturaci, dnes ovšem můžete mít mnohem více – a ještě více to platí pro budoucnost. Se zařízením E360 jsme vytvořili inteligentní koncový bod s vylepšenými komunikačními a měřicími schopnostmi. Jako součást našeho komplexního řešení Gridstream® Connect bude provázet naše zákazníky na cestě za novými způsoby práce více založenými na datech.

Klíčová je komunikace

Mezi klíčové charakteristiky nového měřiče E360 patří jeho komunikační technologie. Komunikace je zásadním prvkem pro jakékoli řešení inteligentního měření. Má nejen podstatný vliv na celkovou výkonnost řešení jako celku a možné způsoby jeho použití, ale hraje i rozhodující roli pro celkové náklady na vlastnictví.
Naše nové zařízení E360 je integrovaným LTE měřičem podporujícím protokoly CAT M1 a NB-IoT. Nabízí nákladově efektivní a velmi spolehlivý přenos dat ve srovnání s dříve dostupnými mobilními technologiemi. Lepší penetrace signálu do budov umožňuje měřičům komunikovat i v podzemních prostorách až do druhého podlaží.

Průlomový aspekt: funkcionalita Smart Push a modulární platforma mikroprogramu

Měřič E360 je vybaven novými a inteligentními způsoby zasílání dat do HES. Tato inteligentní funkcionalita předávání dat je škálovatelná a zlepšuje výkonnost zařízení na různých úrovních: Umožňuje dodávání dat téměř v reálném čase pro přesnější a podrobnější kalkulace toku energie – a díky tomu zvýšenou transparentnost a efektivitu sítě.
Pokročilá funkcionalita pro kvalitu energie směřující ke zlepšenému monitorování stability sítě navíc splňuje nejnáročnější požadavky dnešních provozních prostředí.

Zásadní vylepšení jsou i v oblastech zabezpečení a správy mikroprogramu. Chcete-li se dozvědět více o našem konceptu zabezpečení pro E360, přečtěte si tento článek: Důkladně promyšlená bezpečnost.
Aby se zařízení stalo dlouhodobou investicí zaměřenou na budoucí potřeby, je vystavěno na platformě moderního, inteligentního firmwaru umožňujícího za provozu přidávání nových funkcionalit a technologií. Aktualizace je možné provádět vzdáleně, rychle a spolehlivě bez dopadu na běžný provoz měřiče. Mikroprogram rovněž obsahuje dostatečný rezervní prostor pro budoucí aplikace; a tyto aplikace lze snadno zavádět prostřednictvím standardizovaných rozhraní.

Co je třeba vědět: E360 je správnou volbou, pokud ...

... hledáte měřič, který umí komunikovat i v nejnáročnějších situacích při příznivých celkových nákladech

... považujete dostupnost dat v téměř reálném čase za prioritu pro jejich využití nad rámec fakturace

... potřebujete pokročilou funkcionalitu pro kvalitu energie pro splnění náročných požadavků dnešního provozního prostředí

... rádi zůstáváte flexibilní s ohledem na nové funkcionality získávané upgradováním mikroprogramu a systémovými integracemi

... chcete mít jistotu, že jste se rozhodli pro komplexně zabezpečené řešení, které překračuje dnešní bezpečnostní standardy

Uvádění na trh jsme zahájili v severských zemích, zbytek regionu EMEA bude následovat. Máte-li dotazy nebo máte-li zájem o vyzkoušení, prosím spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

Spojte se s námi

Posts by Topic

see all

Recent Articles

Popular Articles