Blog Landis+Gyr

  Cenné rady pro zajištění hladkého rolloutu inteligentních měřičů

  Rollouty inteligentních měřičů jsou unikátní projekty, které staví před energetické společnosti jiné výzvy a jiné komplexní otázky než každodenní provoz. Dobře naplánovaný a provedený rollout může ušetřit značný čas, náklady a zdroje.  

  Přečíst článek

  Efektivita pro AMI s NB-IoT a SaaS: učíme se od průkopníků inteligentního měření

  Společnost Landis+Gyr dodá komplexní (end-to-end) řešení pro inteligentní měření společnosti Olofström Kraft ve Švédsku. Technologie druhé generace využívá pro komunikaci technologie NB-IoT a je poskytována v rámci našeho modelu softwaru jako služby (SaaS).

  Přečíst článek

  Vallebygdens Energi zavádí inteligentní měření příští generace s řešením Gridstream a softwarem jako službou

  Švédská společnost Vallebygdens Energi provozuje inteligentní měření již déle než deset let. Nyní při přechodu na AMI technologie druhé generace si tato energetická společnost vybrala Landis+Gyr jako svého partnera s cílem zvýšení provozní účinnosti cestou moderních postupů a řešení pro software jako službu.

  Přečíst článek

  Portfolio Landis+Gyr services z pohledu produktového manažera

  Když jsem přišel před lety do společnosti Landis+Gyr EMEA, přišel jsem ke známému výrobci elektroměrů, který byl znám především svými vysoce kvalitními elektroměry a pokročilým softwarem pro sběr měřených dat. V té době nebyl pojem „servisní business“ klíčovým slovem v organizaci ani v našem průmyslovém odvětví, myslím, v severských zemích, kde bylo inteligentní měření nabízeno až od roku 2002. 

  Přečíst článek

  Proč by tedy měly energetické společnosti zvolit řízené služby (Managed Services)?

  Rozvoj globálního trhu v oblasti inteligentních sítí jako služeb (Smart Grid as a Service, SGaaS) se zrychluje a stále více energetických společností se přiklání k zajišťování provozu inteligentních sítí ve formě služby. Množství náročných požadavků, mezi něž patří například legislativní tlaky, rostoucí očekávání spotřebitelů či stále složitější infrastruktura inteligentních sítí, přivádí provozovatele distribučních soustav k využívání řízených služeb jako příležitosti k optimalizaci svých fyzických prostředků a obchodních procesů.

  Přečíst článek

  Software jako služba: optimalizace výkonu systému

  Model Software as a Service (SaaS, software jako služba) je mezi firmami stále atraktivnější, protože firmy hledají způsoby zohledňování stále složitějších a nákladnějších integrovaných aplikačních prostředí se zkracujícími se implementačními cykly.  

  Přečíst článek

  Články podle tématu

  Vidět vše