Práce pro Liechtensteinische Kraftwerke s širokými možnostmi řízených služeb

Naši zákazníci usilují v dynamickém a neustále se měnícím prostředí o efektivnost a bezpečnost, proto musí uvažovat o nových provozních modelech. Takto lze vysvětlit vzrůstající zájem o řízené služby (managed services) poskytované specializovanými externími partnery pro správu provozu a procesů v rámci AMI (advanced metering infrastructure) energetických společností – jde například o hostování AMI softwaru a IT systému známé jako „software jako služba“ (SaaS).

Přečíst článek

Služby synchronizované s rozvojem AMI

Nedávno jsem měl příležitost přečíst si zprávu „Electric Grid Managed Services Report – 2018“ (Zpráva za řízené služby elektrické sítě – 2018) publikovanou společností IHS Markit. Nemůže být sporu o tom, že tato zpráva je vynikajícím čtením pro každého, kdo se zajímá o poskytování služeb v energetice. Společnost IHS Markit ve své zprávě popisuje klíčové kroky rozvoje AMI, které mě inspirovaly k nastínění kroků z perspektivy poskytování služeb.

Přečíst článek

NB-IoT rozšiřuje příležitosti inteligentního měření

Jak může poskytovatel technologie AMI zlepšit flexibilitu a připravenost na budoucnost svých řešení jinak, než trvalým vytvářením nových příležitostí v inteligentním měření a reagováním na rychlý vývoj trhu? Landis+Gyr dokazuje své schopnosti plnit očekávání a potřeby spotřebitelů na energii tak, že přidává nejnovější výhodnou komunikační technologii do svého portfolia AMI. NB-IoT bude přispívat k funkcionalitám Smart Grid řešení a k internetu Things.

Přečíst článek

Společnost Landis+Gyr podepsala smlouvu na služby AMI se společností Caruna ve Finsku

Landis+Gyr, který je globálním lídrem v transformování postupů dodávky a řízení energie, má za sebou již velké zkušenosti jako poskytovatel řešení inteligentních měřičů a v nabízení řízených služeb pro ditribuční společnosti. Společnost má více jak 15 milionů měřících míst v řízených službách v USA a je také hrdá na to, že je od roku 2002 vedoucím poskytovatelem AMI služeb ve Finsku. V současnosti provedla společnost Landis+Gyr další důležitý krok v rozšiřování svých obchodních aktivit ve službách v Evropě připojením servisního provozu v Caruně.

Přečíst článek

Dánská společnost SK Forsyning se chystá nasadit řešení Gridstream® AMI

Společnosti SK Forsyning a Landis+Gyr podepsaly smlouvu na komplexní řešení inteligentního měření. Kromě měřičů AMI a softwaru bude společnost Landis+Gyr dodávat široký rozsah služeb po dobu 12 let, aby podpořila účinné zahájení a následný provoz řešení inteligentního měření.

Přečíst článek