blog-background-1920px

Landis+Gyr posiluje komunikační portfolio pro průmyslová, komerční, a síťová zařízení

5. února 2019 14:00:28 SEČ

CUL52 + CUXE New.Komunikační portfolio Landis+Gyr pro průmyslové, komerční a síťové měřiče (ICG) bylo koncem roku 2018 dále rozšířeno, když společnost uvedla na trh dva nové komunikační moduly. Díky tomuto rozšíření mohou zákazníci v oblasti energetických společností snadno upgradovat své stávající portfolio měřičů na komunikaci prostřednictvím LTE nebo nejnovějších ethernetových technologií.

„Tyto produkty byly vyvinuty primárně pro uspokojení potřeb zákazníků, kteří si přejí upgradovat svou stávající infrastrukturu ICG,“ říká produktový manažer Pal Sorok. „Jednoduchou výměnou modulu v měřiči mohou naši zákazníci získat výhody nových, účinnějších technologií pro přenos dat a zlepšit tak výkon svého inteligentního řešení“.

CU-L52: hladký přechod na mobilní technologie další generace

V důsledku rychlého vývoje technologií mobilní komunikace může dojít k tomu, že některé ze starších technologií v budoucnu už nebudou podporovány všemi teleoperátory. CU-L52 dokládá zaměření nabídky technologií Landis+Gyr na budoucí potřeby a poskytuje energetickým společnostem možnost hladkého přechodu na mobilní technologie další generace. Zařízení je konstruováno pro služby typu 4G LTE, zůstává však kompatibilní i v síti 2G. Pouhou výměnou komunikačního modulu může energetická společnost získat výhodu vyšší rychlosti a vyššího výkonu a tak prodloužit životnost své předchozí investice do zařízení. Mnozí zákazníci rovněž ocení skutečnost, že do své sítě nemusí začleňovat nové typy produktů, a mohou naopak pokračovat v pořizování již známých produktů, nyní s nejnovější komunikační technologií.

CU-XE: rychlost a bezpečnost pro ethernetová rozhraní – a přibudou další zařízení

Modul CU-XE je konstruován pro zavedení zcela nového přístupu ke komunikaci se zařízeními ICG. První provedení tohoto modulu uvedené na trh v říjnu je zaměřené na zavedení ucelené řady nových bezpečnostních funkcí a dvou rychlých ethernetových rozhraní. Verze obsluhující případy použití v inteligentní síti přesahující tradiční AMI aplikace je plánována na 2. polovinu roku 2019. Umožní několik současných připojení také k různým systémům pro energetický management a SCADA s použitím různých protokolů. To znamená, že jediné zařízení ICG osazené modulem CU-XE může například sloužit jako nedílná součást jak AMI řešení, tak systému monitorování sítě. Díky CU-XE budou energetické společnosti moci využívat přínosy nových případů použití v oblasti monitorování sekundárních rozvoden a moderních konfigurací sekundárních rozvoden. Funkcionalita všech budoucích verzí bude prostřednictvím vzdáleného upgradu mikroprogramu snadno dostupná i pro zákazníky, kteří si pořídí nové jednotky CU-XE již dnes.

 

Spojte se s námi

Posts by Topic

see all

Recent Articles

Popular Articles