blog-background-1920px

Nová verze softwaru Converge určená pro inteligentní ICG řešení

24. června 2016 14:36:26 SELČ

Nejnovější verze softwaru Gridstream Converge, verze 3.9, byla představena v květnu 2015, a verze 3.10 má být uvedena v lednu 2017. Dnes oznamujeme, že Converge verze 3.9.5 společnosti Landis+Gyr je k dispozici pro produkční nasazení bez omezení.

Tato nová verze má mimo jiné obdobné význačné vlastnosti jako měla předchozí hlavní verze 3.9. Patří mezi ně certifikace až 500 000 vzdáleně odečítaných měřicích bodů s hardwarem Exadata a podpora nejnovějších platforem a technologií.

A co je u verze 3.9.5 nového? Jan Pešout, produktový manažer ICG řešení, k tomu říká: „Rád bych upozornil na vylepšené protokoly transakcí, které zobrazují stav odečtů v reálném čase, a to velmi přehlednou vizuální a uživatelsky příjemnou formou.“

Protokoly transakcí zahrnují uživatelsky přívětivé rozhraní i zcela novou logickou vrstvu. Nové grafické uživatelské rozhraní navíc zákazníkům poskytuje více informací o sběru dat zaměřených na podrobnosti odečtu. Byly integrovány vylepšené funkce filtrování a třídění, které uživatelům umožňují sledovat kompletní historii odečtu nebo skupinových transakcí. Byly zavedeny nové náhledy s rychlejším přístupem k datům a podpora pro větší objemy dat. Do verze 3.9.5 byla také přidána podpora nových měřidel, čímž se celkový počet podporovaných zařízení dostal na více než 150.

Mezi nové funkce patří také integrovaný vzdálený restart modemu pomocí napájecího zařízení, které lze ovládat přes TCP/IP síť; seskupování dat profilu v intervalu od 1 minuty do 60 minut podle specifikace uživatele; transformace dat veličin profilu (energie na výkon, výkon na energii) a rovněž velký počet nově podporovaných měřících zařízení.

J. Pešout dále říká: „Věřím, že naši zákazníci ocení rozšíření tohoto softwaru o funkce, které jim umožní zvládnout jejich každodenní úkoly a procesy efektivnějším a transparentnějším způsobem.“

Máte-li zájem o další informace, obraťte se na svého místního zástupce společnosti Landis+Gyr.

Spojte se s námi

Posts by Topic

see all

Recent Articles

Popular Articles